Hizmetlerimiz

ÇOCUK BAKICISI

Gözünüz Arkada Kalmasın!

Arya Tecrübeli ve referanslı dadılarla çocuk gelişimi eğitimi mezunu ev öğretmenleriyle çocuk bakımı ve eğitimi konusunda 2000 yılından beri ailelerin yanındadır. Arya doğru adaylarla ailenin doğru hizmeti almasını daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için çalışıyor.

banner image

YAŞLI BAKICISI

Onlar sizin için çok değerli biliyoruz.

Yaşlı bakımı için bir elemana ihtiyaç duyulduğunda bakıcının tecrübeli, nitelikli bir eleman olması aranan özelliklerin başında gelir. Arya uzun yıllara dayanan tecrübesini ailelerle paylaşıyor zor ve karmaşık olan eleman alma sürecini kolaylaştırıyor devamlılık içinde gerekli desteği sunuyor.

banner image

REFAKATÇI VE HASTA BAKICISI.

evde, hastanede veya rehabilitasyon merkezinde

Hasta bakımı hizmeti, evde, hastanede veya rehabilitasyon merkezinde, hastanın sağlık durumunu muhakkak daha iyiye götürecek bir hizmettir. Gerektiğinde hemşire, hastabakıcı veya refakatçi temini şeklinde olabilir, en doğrusu hastanın durumu ve ihtiyaçlarına göre eleman talep edilebilir, hasta yatağa bağımlı veya operasyon geçirmiş olabilir. Sağlıklı bir hizmet alabilmek için durum değerlendirilerek hastanede veya hastane çıkışı 12 saat 24 saat vardiyalı veya yatılı şeklinde olabilir.